Zmarł Adam Poloczek
Z żalem donoszę, że zmarł nasz "Ondraszek" Adam Poloczek "Seniorek". Pogrzeb odbędzie się 15.10.2020 w Wiśle o godz. 15:00. Niestety nie wiem w którym kościele. Nie mogę pojechać, ale bardzo proszę o towarzyszenie Mu w Jego ostatniej drodze. Kto nie może osobiście -choćby w myślach. Jacinta by pojechała. Jeżeli ktoś dysponujący autem się wybiera - dajcie znać.
15.10.2020
Zbigniew Pawlik
Zmarł Władysław Sosna
Ze smutkiem informuję, że dnia 19 sierpnia po długiej i ciężkiej chorobie zmarł śp. Władysław Sosna. Więcej informacji w dziale Klub Wydarzenia.
21.08.2020
Adam Kłodowski (Admin)
Powrót do żywych

Strona wraca do żywych. Zaktualizowano kalendarz imprez na rok 2020. Dostępny jest także konkurs na najaktywniejszego kolarza sezonu - punktacja jest liczona jak w zeszłym roku na razie, punkty zostaną przeliczone po wprowadzeniu nowej tabeli punktacji.

Dodaliśmy opisy następujących imprez:

Zapraszamy na konkurs „Rowerem Dookoła Księstwa Cieszyńskiego". W dziale klub wydarzenia informujemy o śmierci Wandy Porębskiej.

18.02.2020
Adam Kłodowski (Admin)
Pożegnanie Anieli Kupiec

Z wielkim smutkiem zawiadamiam, że zmarła Pani Aniela Kupiec. Przeżyła 99 lat i tylko pół roku brakowało abyśmy obchodzili hucznie Jej stulecie. Pani Aniela była poetą dużego formatu i wielkim piewcą naszej gwary. Nikt tak nie umiał wyrazić myśli "po naszymu" jak Ona. Była również sympatykiem naszego klubu bowiem wielokrotnie przyjmowała Ondraszków w swojej drzewiónce w Nydku opowiadając "jako hańdowni bywało".

Pogrzeb odbędzie się 16.09.2019 w Bystrzycy w kościele ewangelickim o godz. 15:00. Bardzo proszę o kontakt gdyby ktoś z Ondraszków mógł jechać na pogrzeb reprezentując nasz klub.

Na stronie zamieszczamy dziś regulamin XII Rajdu do ujścia Olzy im. W. Janika.

14.09.2019
Adam Kłodowski (Admin)
Dobra Pani z Kończyc

Dziś aktualizujemy datę wyjazdu na wycieczkę pod tytułem Dobra Pani z Kończyc, przy okazji zamieszczamy więcej informacji na temat tej wycieczki.

11.09.2019
Adam Kłodowski (Admin)
Uzupełnienie kroniki i kalendarza

W kronice uzupełniliśmy opis 7. Międzynarodowego Zlotu Turystów-Kolarzy FSTU, Truskawiec, Ukraina.

W kalendarzu imprez dodaliśmy informacje na temat następujących wydarzeń:

W dziale Konkursy zamieściliśmy regulamin konkursu fotograficznego "Ratujmy zabytki". A w dziale ciekawoski 4 nowe zdjęcia.

25.08.2019
Adam Kłodowski (Admin)
Senior na drodze

W ostatniej chwili zapraszamy na wydarzenie Senior na drodze.

23.08.2019
Adam Kłodowski (Admin)
Najnowsze opisy i zmiany w kalendarzu
08.08.2019
Adam Kłodowski (Admin)
Dzień dziecka

W zeszłą niedzielę odbył się II Rowerowy Dzień Dziecka. Opis tego wydarzenia wraz z relacją zdjęciową już jest dostępny w naszej kronice 2019.

07.06.2019
Zbyszek Pawlik - "Rechtór"
Zielonoświątkowa jajecznica

Już niebawem, bo 9 czerwca, zapraszamy wszystkich na Zielonoświątkowe smażenie jajecznicy połączone z krótką wycieczką rowerową i konkursami. Więcej informacji w kalendarzu pod wpisem Zielonoświątkowa jajecznica. Serdecznie zapraszamy.

03.06.2019
Adam Kłodowski (Admin)