Najaktywniejszy kolarz roku

Konkurs na najaktywniejszego kolarza roku jest już otwarty na stronie i po zalogowaniu można wpisywać dane wycieczek.

16.01.2018
Adam Kłodowski (Admin)
Uzupełniamy kronikę

Rok 2017 już zakończony, a wraz z jego zakończeniem przydałoby się uzupełnić luki w naszej kronice. Dziś zamieszczamy opis Leszka Szurmana - "Wędrowniczka" jego wycieczki Dookoła Polski.

Z białych plam w naszej zeszłorocznej kronice pozostały jedynie:

  • Zlot UETC Diekirch Luksemburg
  • Centralny Zlot Kolarski Racibórz woj. śląskie
  • Rajd kolarski śladami walk i powstania śląskiego powstańców z Piotrowic
  • Nadolziańskie senioralia 2017 - sportowa sobota
  • X Rowerowy Rajd Barbórkowy
  • Wigilijka z Ondraszkiem
oraz Spotkanie zarządu nr 11.
15.01.2018
Adam Kłodowski (Admin)
W Nowy Rok z nowym adresem

W nowym roku zmieniamy serwer, na którym znajduje się strona Ondraszka. Strona nadal bedzie dostępna pod adresem www.ondraszek.prv.pl, jednak sugerujemy korzystać z bezpośredniego adresu bez reklam https://tkkondraszek.cieszyn.pl, który dodatkowo zapewnia szyfrowane połączenie. Od 11. stycznia adres ondrcies.webd.pl przestanie być aktywny.

W kalendarzu 2018 dodano prelekcję multimedialną Andrzeja Słoty pod tytułem Ziemia Święta, dodano także formularz oceny wycieczek roku ubiegłego w szczegółach Walnego zebrania sprawozdawczego za rok 2017.

W kronice 2018 pojawił się pierwszy opis - Noworocznego spaceru rowerowego, a w kronice 2017 dodano opisy: Wlachów rowerowego wędrowania przez Warmię i Bory Tucholskie oraz Obozu kolarskiego PTTS-u na Południowych Morawach.

09.01.2018
Adam Kłodowski (Admin)
Ostatni news w tym roku

Hej! Ondraszki, członkowie koła pttk nr 8 oraz sympatycy klubu

U progu Nowego Roku 2018 roku składam życzenia wszystkiego co najlepsze, pomyślności w realizacji planów, zdrowia i dobrej kondycji, a przede wszystkim aby dalej łączyła nas przyjaźń i turystyczne wyprawy. Za nami kolejny rok bogaty w wydarzenia na ondraszkowym podwórku. Był to jednocześnie pierwszy rok w kadencji nowo wybranego zarządu klubu. Czy był on pozytywny dla nas wszystkich? Aby na to uzyskać odpowiedź i dowiedzieć się jednocześnie co zamierzamy zrealizować w 2018 roku serdecznie zapraszamy na Zebranie Sprawozdawcze, które odbędzie się dnia 19 stycznia 2018r. od godz. 16:30 w sali SM Cieszynianka, ul. Hajduka 17 w Cieszynie (nad byłym dworcem PKP).

W ostatniej chwili przed Nowym Rokiem zamieszczamy także ramowy kalendarz imprez na nadchodzący sezon.

31.12.2017
Zbyszek Pawlik & Adam Kłodowski
Noworoczne spotkanie

Po Świątecznym ucztowaniu czas rozprostować kości i spalić nadmiarowe kalorie. W wziązku z tym, jak co roku, organizujemy Noworoczne spotkanie rowerowe.

27.12.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Z małym poślizgiem

Z małym poślizgiem, ale jednak, publikujemy informacje o niedawnych wydarzeniach w życiu klubu. Na początek informujemy o zebraniu zarządu, które odbędzie się 14.12.2017.

Ponadto w dziale kronika dodaliśmy opis wydarzenia pod tytułem Miscellanea Cieszyńskie. W dziale klub wydarzenia, zamieściliśmy dwa wpisy zatytułowane:

14.12.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Dwie nowe imprezy i...

Mimo iż koniec roku zbliża się wielkimi krokami, w naszym kalendarzu imprez pojawiają się dwie nowe imprezy. Już w sobotę zapraszamy na Miscellanea Cieszyńskie, a na początku grudnia na X Rowerowy Rajd Barbórkowy organizowany przez Wiercipiętę z Jastrzębiego Zdroju.

Ostatnia wizyta Rechtóra w stolicy, także nie pozostała bez echa, i tym razem przywiózł ze sobą kilka nowych ciekawostek. W dziale klub wydarzenia natomiast zamieszczamy krótki opis diamentowych godów Szeryfów.

13.11.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Święto Zmarłych

W związku ze Świętem Zmarłch zamieszczamy krótką notatkę o naszych klubowych przyjaciołach, którzy niestety już odeszli.

07.11.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Aktualizacja po dłuższej przerwie

Po dłuższej przerwie uzupełniamy stronę o kilka wiadomości. Na początek w serwujemy opisy wycieczki pod tytułem Miasto Jana Pawła II - Wadowice i okolice, oraz dwa opisy Zakończenia sezonu. Pozostając przy kalendarzu mamy trochę informacji o przyszłorocznym Międzynarodowy Zlocie UETC 2018.

Na koniec w dziale sprawy klubu zamieszczamy wspomnienie Ewalda Bereski, który odszedł końcem tego roku.

02.11.2017
Adam Kłodowski (Admin)
Odznaczenie i zmiany w kalendarzu

W dziale Klub Wydarzenia zamieściliśmy przedruk artykułu na temat Władysława Sosny wraz z informacją o przyznanym mu ostatnio odznaczeniu. Ponadto, w kalendarzu zamieszczamy informacje o nadchodzącym zakończeniu sezonu oraz zaznaczamy anulowanie dzisiejszej wycieczki Rozstrzapka.

W dziale Klub Kadra zamieszamy Wykaz klubowych czynnych przodowników turystyki kolarskiej. Wprowadzono też drobne korekty w pozostałych działach dostępnych z menu Klub.

08.10.2017
Adam Kłodowski (Admin)