Zlot Przodowników Turystyki Kolarskiej PTTK - Forum
Witam na naszym forum, w związku ze Zlotem przodowników turystyki kolarksiej przygotwaliśmy miejsce na naszej stronie, gdzie można umieszczać wszelkie komentarze odnośnie organizowanego przez nas zlotu. Jest to miejsce także na sugestie organizacyjne i wrażenia związane z imprezą. Zapraszam do zamieszczania swoich postów.
Adam Kłodowski
Bardzo liczę na TWOJE uwagi, spostrzeżenia oraz wszelkie wnioski. Przecież podjęliśmy trud organizacji Zlotu wyłącznie z myślą o TOBIE, dalego mam nadzieję, że to nowootwarte forum będzie mocno używane ku obopólnemu zadowoleniu. zapraszam.
Rechtór - komandor zlotu
Może łatwiej będzie dyskutować na Forum Turystów Kolarzy? Gdzie zresztą jest większe audytorium? http://forum.gronie.org
Warszawiak
Proponuję umiszczczać na Waszej stronie wykaz osób ( turystów kolarzy )zgłoszonych na zlot przodowników turystyki kolarskiej z uwzględnieniem imię i nazwiska oraz miejscowośc. Pozdrawiam organizatorów i do zobaczenia na zlocie. KW
Włóczykij
Ile osób jest już zgłoszonych?
Andrzej
Czy można jakoś elektronicznie się zgłosić? Czy trzeba kupić drukarkę by zostać przyjętym?
Andrzej
Kolego Adamie Kłodowski !!!! Wypada odpowiadać na zadawane wyżej pytania!!!
włóczykij
dla włóczykija i andrzeja! Myślę,że zrobienie z tej stronki skrzynki adresowej nie jest dobrym pomysłem, lecz na koniec m-ca umieścimy może wykaz zgłoszonych uczestników.Natomiastinformuję,że na dzień 15.03 przyjęliśmy 129 zgłoszeń.Zgłoszenie elektroniczne jest oczywiście możliwe: adres e-mail jest podany w "regulaminie" na str.10 darekpwl...
Rechtór
Mogłaby się pokazywać data wpisów ? Czasami ułatwia to życie...
Maria
A kurs przodownicki? Gdzie jest formularz zgłoszeniowy na kurs i ile kosztuje?
rys23
Dobrze ze podjeliscie sie organizacji Zlotu'jest totrudne zadanie.Wiem cos na ten temat,bo to juz robilem.Dosc dawno bylismy w tych okolicach.Zycze powodzenia i dobrej pogody.
jan
Dobrze ze podjeliscie sie organizacji Zlotu'jest totrudne zadanie.Wiem cos na ten temat,bo to juz robilem.Dosc dawno bylismy w tych okolicach.Zycze powodzenia i dobrej pogody.
jan Hus
dla rys 23: informacje oraz formularze zgłoszeniowe dotyczące kursu przodownickiego przesłaliśmy do wszystkich oddziałów PTTK których adresami dysponowaliśmy.Proszę zapytać w własnym oddziale-jeżeli nie ma prosimy o informację(telefon,e-mail) a natychmiast wysyłamy.
Rechtór
czy można liczyć na filmowanie zlotu jak bywało na niektóruch zlotach przodownickich, jestem tym zainteresowany Pozdrawiam i do zobaczenia na zlocie
bogdan
Gratuluje organizatorom podjętego trudu i życzę udanego zlotu!!!!!!!!!
młody
Ciesze sie wyjatkowo na ten zlot. Sa juz koszulki, ale niestety wkradly sie bledy. Nie ma pierwszego zlotu, ktory odbyl sie na kielecczyznie w 1961r. Maria Mann na nim byla, w sumie kilkanascie osob. Dowodem sa jej odreczne zapiski, bo wtedy jeszcze nie wiedziano jak sie to potoczy. Przywioze i pokaze . Dominice a nie Domanice, powinien byc Poznan, a jest Strzeszynek, a to tylko fragment dzielnicy Poznania. W sumie jednaK UDANY POMYSL.
danka
Apel do uczestnikow o zdjecia Marii Mann z jak najwczesniejszych zlotow. Wlasnie ma 80 urodziny, chce zrobic jej wystawe, wiec prosze poszperac w swoich archiwach foto. Ja jezdze z nia od 1987 roku. Bardzo licze na kolegow.
DANKA
Prozba do rechtora. Brakuje mi zawsze na zlotach statystyki. Nie chodzi o podzial na kobiety i mezczyzn, ale ile osob w jakich grupach wiekowych z podzialem na 10-lecia. Ile rodzin i uczestnikow z dziecmi. Daje to poglad dla kogo sa te rajdy, z doswiadczenia wiem, ze dla emerytow, ale warto sie przyjrzec blizej.
danka
do danki:własnie dlatego prosiłem Cię o aktualny spis zlotów, aby plecy koszulki były w miarę kompletne.Wzór zrobiłem na podstawie moich poprzednich informacji,które oczywiście zweryfikuję,tak,że będzie O.K.Wszelkie dane osobowe wpisujemy do komutera więc dane statystyczne są możliwe w różnych konfiguracjach.
rechtór
czy pole namiotowe bedzie prygotowane bylem tam 2 lata temu i bylo fatalnie zaroniete
smyk
Dołożymy wszelkich starań aby w tym roku wszystko było dopięte na ostatni guzik. Za utrzymanie pól namiotowych i innych baz noclegowych jednak nie odpowiadamy, możemy co najwyżej zwrócić uwagę na pana uwagi właścicelom.
Adam Kłodowski
Jak wiadomo minął już 31.03 a więc termin który wyznaczylismy doprzyjmowania zgłoszeń bez dodatkowej opłaty.Komitet organizacyjny jednak postanowił przedłużyć termin przyjmowania zgłoszeń na dotychczasowych zasadach tj.bez w/w do 17.04 (tj.do Świąt Wilekanocnych. ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z LAST MINUTE !
rechtór
Byliśmy u was na 48 AIT było fajnie i mamy nadzieje że teraz będzie jeszcze lepiej.
Bogdan Krosno Odrz.
Chyba nie trzeba być emerytem-jak uważa p.Danka żeby móc jechać na Rajd?
zibi
Nie musisz być emerytem zibi?, ale popatrz na poprzednie,kto przyjezdza w większości na rajdy?
cymes
obserwując poprzednie zloty oraz analizując zgłoszenia na nasz stwierdzam,że cymes ma rację. Wygląda na to że kadra się nam trochę starzeje. Ale być może właśnie dopiero emeryci dysponując czasem i daj Boże zdrowiem mogą realizować własne kolarskie marzenia ?
rechtór
Sądzę, że nie wypada wytykać wieku. Niech wszyscy zazdroszczą kondycji, humoru i dobrze zorganizowanego wypoczynku. Niech wszyscy czują się młodzi.
Michał
myslę, że nikt za wyjątkiem tych co już organizowali podobne zloty nie uwierzy ile z tym jest roboty. Własciwie juz nie wstaję od komputera. Juz liczymy tygodnie, za niedługo dni .... do otwarcia.
rechtór
Błagam wytrzymajcie, bo my też liczymy dni, ale z radości, że tam będziemy i zobaczymy kawał ładnej Ziemi, znowu pojeździmy z przyjaciółmi, powspominamy. Wszystko sie na pewno uda. Nie martwcie się, nawet jak będą jakieś niedociągniecia, to nie jest najważniejsze. Pozdrawiam, trzymajcie się.
danka
Pozdrawiam wszystkich. Pragnę poinformować, że od dziś to jest od 30 maja 2006r. można dopisywać się do listy subskrypcyjnej. Dzięki temu każdy, kto sie dopisze będzie otrzymywł e-mail z nowościami na naszej stronce po jej każdorazowej aktualizacji. Więcej szczegółów w dziale aktualności. Serdecznie zapraszam.
Adam Kłodowski
Już bedziemy u Was w sobotę, niestety nie w campingu jak mi sie zawsze marzy, ale w hotelu FUNDACJA. Mam nadzieję, że wycieczki w plener zrekompensują hałas uliczny.
Mustad
Brak kontaktów, gdzie są numery telefonów np interesuje mnie zakwaterowanie
Mustad
uff! w sobotę dn.17.06. po zamknięciu zlotu przez kol.M.Kotarskiego włożyłem mój identyfi-kator komandora do archiwum zlotu.Teraz nastąpi okres żmudnych rozliczeń,sprawozdań,który nie wiem czy nie będzie trudniejszy niż tygodniowe podejmowanie WAS na Ziemi Cieszyńskiej. Teraz ,gdy emocje powoli opadają mimo zmęczenia czuję ogromną satysfakcję i mogę z czystym sumieniem powiedzieć: Staraliśmy się bardzo aby uczestnicy zapamiętali 46 zlot z jak najlepszej strony.Proszę śledzić stronę zlotu.Niebawem załączymy opracowanie wyników anonimowej ankiety którą rozdawaliśmy-będzie to chwila prawdy!. rechtór-komandor
rechtór
Zbyszku, dzięki za wspaniałą imprezę turystyczną, Wandrusom się podobało.Jak Ty załatwiłeś pogodę na cały zlot? Pamiętaj, "KIEPSKIEJ BALETNICY PRZESZKADZA RĄBEK U SPUDNICY". Ci co krytykowali (było kilka osób) to byli z grupy BALETNIC. Pozdrawiam szwagier z Wandrusa
szwagier
Dziękuję Ondraszkowi za cudowny tydzień a kol. Jarkowi z serwisu rowerowego za doskonałą i niesamowicie szybką naprawę roweru. (mój "osobisty" mechanik z Gorzyc którego tak bardzo chwalę może stracic klientkę...)
Maria
Dziękujemy Organizatorom za wspaniały tydzień. Było super!!! Pogoda zamówiona, humory dopisywały a córcia wprost zachwycona Cieszynem i okolicami. Na pewno do Was wrócimy gdy Asia trochę podrośnie. Pozdrawiamy serdecznie. Bicykle
Dorota, Maciek i Joasia z Chojnic
po nieco długim przestoju związanym z nieobecnością admministratora strony przedstawiam uzupełniona kronikę wydarzeń oraz foto-galerię. Miłej lektury! były komandor
rechtór