Kalendarz imprez na rok 2020
Opis01.01Noworoczny spacer rowerowy w okolice Cieszyna

Prowadzący: J. Rezmer - „Bystry”

Opis24.01Walne zebranie sprawozdawcze za rok 2019 TKK Ondraszek
Opis26.01IX Rowerowy Rajd Szlakiem Ewakuacji Więźniów Oświęcimskich w 75 rocznicę Marszu Śmierci
21.02Pokaz zdjęć z sezonu kolarskiego 2019

W dnu 21.02.2020 (piątek) od godz. 18:00 w restauracji "Kaskada" w Cieszynie - przy ul. K. Stryji - organizujemy pokaz zdjęć z sezonu kolarskiego 2019, którego nie zdążyliśmy zobaczyć na zebraniu. Wystawimy też kroniki wydarzeń klubowych z ostatnich kilku lat. Wstęp wolny - a co sobie sami kupicie - to Wasze!

14.03Jubileusz 110-lecia Oddziału PTTK „Beskid Sląski” w Cieszynie
04.04Prolog - XIII Memoriał im. Palowskiego

Start: Czeski Cieszyn, Al. Masaryka

18.04Dzień Wędrowniczka

Prowadzący: L. Szurman - „Wędrowniczek”

19.04Otwarcie 54 sezonu kolarskiego Ondraszka

Prowadzący: A. Nowak - „Skryba”

26.04Rajd pograniczem Czech i Polski

Prowadzący: Z. Pawlik - „Rechtór”

01.05Piknik rodzinny z konsulem

Prowadzący: R. Wałaski, W. Farnik

Start: Ostrawa, Landek

03.05Prajsko

Prowadzący: Władysław Niedoba

Start: Bogumin, dworzec

10.05Kopřivnica-Hukvaldy kontynuacja

Prowadzący: A. Sorkowicz - „Olo”

16.05Kolarski Dzień Europy Na Trójstyk

Prowadzący: Robert Wałaski

Start: Bystrzyca, dworzec

17.05XX Jubileuszowy Rajd do Źródła Olzy
17.05XX Jubileuszowy Rajd do źródeł Olzy

Start: Jabłonków

24.05III Rowerowy Dzień Dziecka Pszczele Miasteczko Dzięgielów

Prowadzący: A. Sorkowicz - "Olo" + klub

30.05Ognisko na Osówkach, festyn rodzinny
31.05Zielonoświątkowa jajecznica Gigant

Prowadzący: W. Zmełty - „Kropelka”

06.06
14.06
60. Zlot Przodowników Turystyki Kolarskiej PTTK Kaszuby
21.06XXIII Cieszyński Rowerowy Rajd Rodzinny
27.06
28.06
Na rowerze i pod żaglami cz.III Tresna

Prowadzący: J. i J. Rezmer - „Ośka” i „Bystry”

28.06Enduro Trails Bielsko-Biała

Prowadzący: Robert Wałaski

Start: Bielsko-Biała

04.07
11.07
Europejski Zlot Kolarski UETC Banja Luka Bośnia i Hercegowina
12.07Łysa Góra

Prowadzący: Michał Turoń

Start: Ropica, kościół

16.07
19.07
Bieszczady

Prowadzący: Robert Wałaski

Start: Rajskie

19.07Z rowerową wizytą u sąsiadów w okolice Bielska-Białej

Prowadzący: W. Nowak

25.07Baška

Prowadzący: Czesław Byrtus

Ropica, kościół

01.08Rajd o Kyrpce Macieja
sierpieńObóz kolarski w Bieszczadach

Prowadzący: Janusz Trombik

02.08Dzień Paparazziego

Prowadzący: P. Hamera - „Paparazzi”

08.08
15.08
Centralny Zlot Kolarski PTTK
09.08Barania Góra

Prowadzący: Robert Wałaski

Start: Nydek, rynek

28.08
30.08
W góry, w góry miły bracie : Karkonosze

Prowadzący: B. Toman - „Apanaczi”, A. Słota - „Jędruś”

30.08Ostrawa - powtórka

Prowadzący: Władysław Niedoba

Start: Czeski Cieszyn, Al. Masaryka

06.09Śladami bitwy Pszczyńskiej 1939

Prowadzący: A. Nowak - „Ziołowy”

12.09Dobra Pani z Kończyc rajd śladami hrabiny Thun etap II

Prowadzący: M. Bubik - „Milczek”

13.09Dzień Roztrzapka

Prowadzący: M. Biłko-Holisz - „Roztrzapek”

20.09Rajd szlakiem stroju cieszyńskiego

Prowadzący: A. Warpechowski - „Maratończyk”

27.09Dzień Gwarka

Prowadzący: K. Szewczyk „Gwarek”

03.10Wyprawa na Radhoszcz

Prowadzący: B. Toman - „Apanaczi”

04.10Rajd winiarskim szlakiem Ziemi Cieszyńskiej

Prowadzący: E. Buława

11.10Zakończenie sezonu

Prowadzący: J. i J. Rezmer - „Ośka” i „Bystry”

13.12Wigilijka z „Ondraszkiem”

Prowadzący: B. Toman - „Apanaczi”