Kronika
Dzień Niepodległości

11.11.2012

Ten uroczysty Dzień Niepodległości zarząd klubu postanowił spędzić na sesji wyjazdowej. Potrzeba spotkania się w innej scenerii a nie tylko w otoczeniu dokumentacji i innych papierów związanych z zarządzaniem klubowego działania dość długo w nas kiełkowała i właśnie w ten dzień się zmaterializowała w postaci wyjazdu w Beskidy.

Zarząd prawie w komplecie (niestety bez "Kropelki" którego zmogła choroba), lecz z dodatkiem prawie pełnego składu Komisji Rewizyjnej pojechał do Wisły-Osada skąd trasą zaproponowana przez Skrybę poszliśmy w kierunku Kubalonki przez Kozińce. Pogoda była wspaniała a widoki również choć niestety piękna złota jesień już się skończyła. Liście z drzew już dawno opadły i teraz tylko "brzimy" tworzyły kolorowe złote plamy na tle szarego krajobrazu gołych gałęzi. Ale i tak było co oglądać!

Przez płot podejrzeliśmy co słychać u "Orła z Wisły", który swoją rezydencję wybudował na zboczach Kozińca, odwiedziliśmy "Karolowy Dwór", gdzie "Afi" zafundowała nam dobrą kawę i ta część wycieczki zakończyła się w kultowym miejscu - przy starej beczce na Kubalonce. Następnie przemieściliśmy się do Hotelu Gołębiewski w Wiśle, gdzie przez dwie godziny próbowaliśmy różnych metod liftingu ciała i duszy w spa. Duchowo odmłodzeni zakończyliśmy wyprawę nieopodal w "Restauracji u Olimpijczyka", gdzie przy regionalnych potrawach z nawiązką odzyskaliśmy zgubione w basenach i saunach kalorie.

Trzeba przyznać, że było to jedno z najciekawszych zebrań w historii klubowych zarządów.

Rechtór-Zbyś
Galeria